Skip to content

poznajmy się

Centrum Usług Księgowych rozliczone.pl to firma zapewniająca kompleksową obsługę rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług finansowo-księgowych.

Świat liczb nie ma przed nami tajemnic – prowadzimy rozliczenia i księgi rachunkowe firm z różnych branż i o różnorodnym profilu działalności, zarówno handlowym, usługowym, jak i produkcyjnym.

jacy jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalni, sprawni, rzetelni, zorganizowani i przygotowani na każdą sytuację.

Jesteśmy też na bieżąco zarówno ze zmianami w przepisach, jak i z rozwiązaniami dotyczącymi systemów księgowych.

Rozliczamy kompleksowo, rzetelnie, na czas.

Krótko mówiąc - z głową!

Każde zlecenie to dla nas wyzwanie i traktujemy je bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy czy chodzi o początkującego przedsiębiorcę, czy o korporacyjnego giganta. Rozpoznajemy potrzeby naszych klientów i dostarczamy im spersonalizowane rozwiązania, oszczędzając ich czas i zapewniając komfort funkcjonowania.

kto tu rządzi?

Danuta Langa

Formalnie – ster i okręt firmy.
Nieformalnie – jak wyżej.

Zawodowo – wykwalifikowana księgowa, z szerokim doświadczeniem w obsłudze rachunkowej firm, sięgającym 2004 roku. Certyfikowany specjalista w dziedzinie rachunkowości, prawa podatkowego i gospodarczego. Jej kompetencje zawodowe potwierdza certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (świadectwo nr 18756/2007 z dnia 19.06.2007 r.).

Prywatnie – trochę domatorka (w końcu żona i matka dwójki dzieci), a trochę miłośniczka przygód (zwłaszcza w tajemniczym świecie liczb). Lubi tonąć nosem w książce, ale nie mniejszą radość sprawia jej wymachiwanie rakietą tenisową. Nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania. Nie ma też zwyczaju odkładać rzeczy na później. Jej motto: „Co możesz zrobić jutro, zrób dzisiaj”.

jak działamy?

jak_pracujemy_boxy_kompleksowo

Kompleksowo

zapewniamy całościową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac.

jak_pracujemy_boxy_profesjonalnie

Profesjonalnie

wykorzystujemy zarówno sprawdzone rozwiązania tradycyjne, jak i najnowocześniejsze narzędzia i systemy księgowe, w tym firm Sage, StreamSoft i Soneta (Enova).

jak_pracujemy_boxy_elastycznie

Elastycznie

stosujemy różne modele współpracy, wychodząc naprzeciw potrzebom i preferencjom klienta (obsługa klienta w systemie księgowym naszego biura, praca zdalna z wykorzystaniem systemu księgowego klienta, delegowanie pracownika do pracy w biurze i systemie księgowym klienta).

jak_pracujemy_boxy_komunikatywnie

Komunikatywnie

komunikujemy się z klientem oraz w jego imieniu w sposób rzeczowy, jasny i precyzyjny w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

jak_pracujemy_boxy_bezpiecznie

Bezpiecznie

w myśl zasady, że nie ma ludzi nieomylnych, zabezpieczamy klientów przed... sobą. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od skutków błędów w sztuce księgowej, rozszerzone o ubezpieczenie dodatkowe w zakresie usług doradztwa podatkowego oraz obsługi płac i kadr.

jak_pracujemy_boxy_czujnie

Czujnie

śledzimy wszystkie zmiany w przepisach i regulacjach oraz sposobach sporządzania dokumentacji.